Zelený vypínač? Žádný problém!

Jestliže se řadíte k lidem, kterým záleží na tom, jak to u nich doma vypadá, tak v žádném případě nesmíte minout dokonalé zásuvky a vypínače z výrobní řady schneider unica. Ty se od ostatních výrobků podobného druhu jasně odlišují svou vysokou variabilitou – konkrétně tím, že si je můžete sestavit na míru vaší domácnosti. V každém případě budou kvalitní, ale také budou barevné a tvarově zajímavé. Jedná se o design na míru za rozumnou cenu. Kdo by takové nabídce odolal?
bílý spínač na světlo
Nemůžete uvěřit tomu, že by se po desítkách let na trhu s elektronikou konečně objevil takový výrobce, kterého napadlo vyjít vstříc všem uživatelů zásuvek a vypínačů nejen z hlediska kvality, ale také designu? Ano, je to tak, člověk musel obletět zemi a rozbít atom dřív, než vyrobil barevné zásuvky a vypínače. Nicméně to podstatné je, že je to konečně tady!
Co na tom, že tuto nabídku naleznete pouze v portfoliu jednoho výrobce – tím spíše je na místě, ocenit jeho vstřícnost nákupem krásných barevných zásuvek a vypínačů.
vypínač s obrázkem krávy
Takže co to pro vás znamená? To, že už žádný vypínač https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ nepokazí výjimečný dojem z vašeho dokonale vyladěného interiéru. U vás doma tedy konečně zavládne harmonie!
Červený, modrý, žlutý?
Ať už fandíte libovolné barvě na stěnách, u vás doma nyní můžete mít zásuvky a vypínače přesně v těch barvách, jaké se vám nejvíce líbí. A nejen to, můžete vybírat nejen z pestré palety barev, ale také barevných odstínů, a aby toho nebylo málo, tak i z atraktivních tvarů.
Rádi měníte styl svého bytu?
Jestliže u vás doma frčí trendy a podobu svého bydlení střídáte každý druhý rok, nemusí to vadit. Pokud jde o zásuvky a vypínače schneider unica, ty se vašim potřebám flexibilně přizpůsobí. Je to dáno jejich modularitou – chytrým řešením, které umožňuje na jednotné strojky nasazovat libovolné svrchní rámečky.