Dovolená v zimě

Hory, spousta sněhu a sjezdovky na každém rohu. To je zimní dovolená v Jeseníkách. Ta vám nabídne nespočet kilometrů sjezdovek a mnoho zábavy, co tady můžete zažít. Zimní dovolená totiž není jenom o lyžování, ale také o poznávání jiné krajiny a místních památek. Skiareál Dolní Morava je vhodný jak pro malé děti, tak pro dospělé a naučí se zde lyžovat i ti nejmenší. Najdete zde zkušené instruktory, kteří vás naučí jezdit jak na lyžích, tak na snowboardech, a to za přijatelné peníze. Sjezdovky si zde můžete sjet jak ze strany Čenkovic, tak ze strany Červená Voda a bude jen na Vás, jakou stranu kopce, si vyberete. Skipas zde platí z obou stran kopce a můžete tak vesele jezdit z jedné strany na druhou.

dolní morava

Do skiareálu Dolní Morava, můžete vyrazit, jak s rodinou, tak s přáteli. Na jejich internetových stránkách se můžete podívat na aktuální počasí a také na aktuální sníh. Najdete zde také, zda jsou v provozu sjezdovky a kolik jich aktuálně jede. Pro lepší podívanou se můžete podívat na webkamery, kde přesně uvidíte, jak to na sjezdovce i mimo ni vypadá. Samozřejmostí je, že jsou zde i restaurace a občerstvení, kde se můžete zastavit na tradiční české jídlo, či na jiné speciality.

dolní morava

Také se můžete zahřát teplou polévkou a opět vyrazit na kopec. Během zimní sezóny se zde pořádají jak akce pro děti, tak pro dospělé a užijí si zde zábavu všechny věkové kategorie. V okolí najdete také spoustu běžkařských tratí, které jsou udržované. Najdete zde také čtyřsedačkovou lanovku, po které je radost se nechat vyvést. Dalším plusem je určitě ubytování, kterého je zde dostatek, a to včetně snídaně či polopenze. Pokud letos plánujete zimní dovolenou, tak se podívejte na skiareál Dolní Morava. Zaručeně Vás toto středisko nadchne a užijete si mnohem více zábavy, jak kdybyste jeli na dovolenou k moři, kde jste každý rok.