Originální propisky s potiskem nejsou problém

Na stránkách Promodarky.cz je opravdu skvělý výběr různých druhů propisek vhodných pro potisk vaším vlastním originálním logem.

V tomto e-shopu jsou psací potřeby řazeny podle jednotlivých kategorií, což vám usnadní hledání a pomůže s rozhodováním. Můžete si vybrat třídění podle druhů psacích potřeb (propisky, rollery, zvýrazňovače, tužky a pastelky) a samotné propisky jsou děleny podle materiálů na kovové, plastové, bambusové, korkové, hliníkové a ostatní. To ale není všechno. Můžete si zapnout jeden či více filtrů a třídit je podle vaší preferované barvy, materiálu, barvy náplně (nebo náplní u vícebarevných propisek) a také zadat cenovou kategorii, kterou si sami nastavíte v jakém intervalu potřebujete. Seřadit si pak následné seznamy můžete podle ceny či oblíbenosti produktů.

koš propisek

Reklamní propisky Promodarky můžete opatřit také různými typy pouzder a krabiček, na která se dá samozřejmě také aplikovat vlastní potisk. Uvažujete spíše o dárkových sadách psacích potřeb? Na Promodarky.cz si můžete vybírat i z nich. Ať už to bude více propisek nebo kombinace propisky a tužky, je to pouze na vás. Nabízejí také stylově sladěné sady například s klíčenkou nebo usb flash diskem. Sady jsou pak také opatřeny krabičkami či pouzdry, takže tvoří s obsahem jednotný kompaktní celek, jemuž dodá vaše logo jedinečnost a přidá navíc originální designový prvek.

hrot propisky

Pokud budete potřebovat s potiskem nebo výběrem poradit, nemusíte se bát obrátit se na odborníky z Pomodarky.cz, kteří vám rádi poradí. Ať už hledáte jednoduché, levné propisky na rozdávání při různých příležitostech a na stoly vašich zaměstnanců, nebo naopak chcete odměnit významné partnery či blízké dražšími kousky, výběr je opravdu široký a uspokojí tyto potřeby. Nabízí i různé další kategorie propisek pro velkou škálu ostatních příležitostí.

Pokud zatím váháte, jaké propisky si pro potisk vybrat, nechte se inspirovat množstvím druhů a ty pravé vás jistě osloví při procházení stránek samy.