Osmnácté narozeniny aneb co koupit za dárek

Osmnácté narozeniny jsou pro mnohé dívky přelomovým číslem. Od tohoto věku má občan České republiky právo si kupovat legálně alkohol a tabák. A proto se tyto narozeniny slaví ve velkém počtu lidí, na výjimečném místě s dortíky, šampáňem a hlavně .. mnoha dárky!
Pokud máte nějakou kamarádku, které bude za několik měsíců právě 18 let, nezoufejte! V dnešním článku vám napíšu několik tipů na dárky, které určitě při oslavě nemůžou chybět!
dárek pro radost
1.       Plyšový medvídek
Prvním dárkem je neodmyslitelně obrovský plyšový medvěd, ke kterému se může přitulit a mazlit se, jak se jí jen zlíbí! Tahle velká hromádka plyše ji doopravdy zvedne náladu, a navíc má i nový polštář. Dvě v jednom! Jen dejte pozor, aby už jednoho neměla doma. Sice je to neobyčejně krásný dar, ale co si budeme, zabere dost místa.
2.       Dopisy a fotky
Pokud se jedná o dobrou kamarádku, není od věci připravit jí dojemné album či dopis. V dopisu shrnete například, jak jste se poznali, proč jste kamarádi nebo co všechno ji přejete v jejím „dospělém“ životě. Možná vám to přijde jako kravina, ale pro dívky je to velmi ceněný dar. Nebo fotoalbum, kam přilepíte společné fotografie a napíšete k nim datum, citát nebo cokoliv jiného. Fantazii se meze nekladou.
3.       Šperky
Bývávalo zvykem dát dívce zlatý náhrdelník, náramek nebo jednoduše nějaký šperk. Jediné úskalí, které se skrývá v bižuterii, záleží na dané osobě. Někteří lidé snáší špatně zlato nebo stříbro, právě pro ně se vyrábí chirurgická ocel, která vypadá podobně, ale jejich tělu neuškodí. Jinak darujte šperky, jak je libo!
4.       Tetování
Zaplaťte své kamarádce tetování! Pokud víte, že o nějakém přemýšlela, není to jednodušší dárek. Kérka není v této době levná, proto dávejte pozor, jak veliké a zda barevné nebo jen černé chce vaše kamarádka.
seskok padákem
5.       Zážitek
Nebojí se vaše oslavenkyně hororů a temných míst? Co takhle úniková hra? Je to skvělý dárek a není ani drahý, pokud se složí více lidí nebo objevíte stránky, kde se prodává levněji.
Seskok padákem či bunge jumping jsou další varianty. Avšak dopředu si radši zjistěte, zda se budoucí adrenalinový fanoušek nebojí výšek, celý dárek by to pokazilo.
Nakonec jde hlavně o to vzpomenout si na osobu a popřát ji jen to nejlepší. Není nic horšího než když její blízcí a nejlepší kamarádi zapomenou na její výjimečný den!