Pergola na vaši zahradu


Příjemné posezení

Každá zahrada si zaslouží hezké posezení, kde si můžete odpočinout, pobavit se s rodinou či přáteli nebo třeba i pracovat. Rozmary počasí jsou ovšem někdy poměrně nevyzpytatelné a ani předpověď není žádnou jistotou. Není nic horšího, než si rozložit veškeré věci na grilování, narozeninovou oslavu nebo pracovní dokumenty, a do této situace začne pršet. I proto jsou pergoly velmi praktické, protože to pak déšť nemusíte řešit. Ať už máte postavenou pergolu samu o sobě, nebo jen vytvořený přístřešek přímo od domu.

praktické posezení

U nás máte zaručenou tu nejvyšší kvalitu za velmi příznivou cenu. Dáváme si záležet na tom, abychom využili ten nejlepší materiál a byly dodrženy veškeré normy, a tedy byl produkt bezpečný nejen pro vás, ale i pro děti. Stačí si prohlédnout naší nabídku, ve které kromě pergol objevíte také krásné zahradní altány. Některé vypadají skutečně romanticky, můžete si je nechat obrůst například růžemi a kromě hezkého posezení nabídne takový prostor i hezké zátiší pro nejrůznější fotky.

Naše moderní konstrukce působí už na první pohled lákavě, a určitě si vyberete některou z mnoha variant. Pokud budete mít zájem, můžete se s námi domluvit po telefonu či e-mailu, a my poskytneme prohlídku, abyste se mohli správně rozhodnout.

zóna relaxu

Různé varianty a možnosti

Pokud budete mít zájem, můžeme pro vás speciálně upravit vámi vybraný altán či pergolu – například střešní šindele, které můžete vybírat ve třech barvách. K výběru jsou ovšem samozřejmě také nejrůznější rozměry, například velmi žádané pergoly 3x3m či 4x4m nebo stále oblíbenější obdélníkový půdorys 3x6m. Vyrábíme z toho nejlepšího smrkového dřeva, které je možné následně lakovat či podobně upravit.

Pergoly pergoly-trutnov.cz jsou zkrátka záruka dobré práce, která vydrží. Mějte na zahradě přesně to, co jste si vysnili. Skvělé posezení je důležité stejně jako relaxování po práci, zkrátka se to musí udělat dobře!