Pořízení pejska do domácnosti

Pes je náš věrný životní přítel, který stojí vždy po našem boku. Velmi oblíbené je plemeno Akita, které je přátelské a vhodné na spoustu různých soutěží.

Pořízení pejska do domácnosti

Vše dobře zvažte

Pes se řadí mezi nejoblíbenější domácí mazlíčky, protože je opravdu věrný a zažijeme s ním spoustu hezkých chvílí. Každý den na nás bude doma čekat a těšit se na to až s ním zas budeme trávit čas a hrát si s ním. Je to proto rozhodně skvělý parťák do života. Před tím, než si jej pořídíme musíme vše promyslet, protože mít pejska není jen tak, kdy mu musíme se věnovat dost času, aby byl spokojený a nic mu nechybělo.

hry se psem

Hlavně ze začátku to chce také trpělivost, protože kromě hraní musíme pejska vycvičit, aby naše společné soužití klapalo. Musí mít také své teritorium, kde bude mít pelíšek, misky a třeba nějaké ty hračky. Pokud jsme třeba celý den v práci, tak je lepší uvažovat nad jiným mazlíčkem. Také často diskutovaným tématem je, jestli pořídit mazlíčka svému dítěti, když si jej přeje. Záleží to na jeho věku a zodpovědnosti, aby péče o pejska nezůstala na rodičích. Samozřejmě pro dítě to může být skvělý přítel, se kterým bude trávit spoustu času.

Vhodné plemeno

Jakmile máme doma pro pejska vše pořízeno a jsme připraveni, tak se můžeme vrhnout na samotné pořízení. To je další kapitola, kdy si musíme dávat pozor na plemeno společně s původem a zdravím pejska. Do malého panelového domu s dětmi se totiž moc nehodí pořídit si bojové plemeno. Každé má jiné vlastnosti, což stojí za nastudování. Jedním z těch nejoblíbenějších je Akita. Jedná se o velké Japonské plemeno, které je přátelské a učenlivé.

Akita Inu

Je to skutečně skvělý společník, který Vám může změnit život. Plemeno ke to rozhodně skvělé, ale ještě jej musíme někde sehnat, abychom nenaletěli třeba nějaké množírně. Akita Inu prodej https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/ je portál, kde nalezneme štěňátka tohoto plemene a nemusíme se bát nějakých podvodníků. Samozřejmě potom si musíme zvolit veterináře, který o našeho pejska bude pečovat, aby byl očkovaný a neměl žádné zdravotní potíže. Ze štěňátka nám vyroste dospělí pes, který nám bude dělat stále radost.