Pronájem dodávek

Každému z nás se někdy stala nepříjemná věc v podobě rozbitého auta. Pokud však vezete materiál na stavbu, nebo potřebujete nutně něco odvést, tak neváhejte a vyzkoušejte půjčovnu dodávek Praha 5. Tato půjčovna má mnoholeté zkušenosti a nabídne Vám dodávku přesně podle Vašeho výběru.

dodávka (4)

Pokud se Vám rozbije auto, které slouží na rozvoz zakázek, tak se to většinou stane v dobu, kdy to nejmíň potřebujete. Ovšem v dnešní době existuje firma, která Vás s této nemilé situace dokáže zachránit. Vy ještě ten den stihnete rozvést své zakázky, aby byly všichni spokojení. Půjčovna dodávek je tu pro takové případy a dokonale nahradí Váš rozbitý vůz. Na výběr budete mít hned z několik druhů aut a to jak menší Jumpery, tak velké Tranzity. Samozřejmostí je, že u všech aut je podrobný popis a to včetně vybavení a také rozměrů. Ke každé dodávce je samozřejmě i ceník pronájmu, který je rozepsán již od pronájmu na 1 hodinu až po 1 měsíc. Dodávky jsou samozřejmě vždy čisté a podléhají pravidelnému servisu, aby nedošlo k rozbití během provozu u zákazníka.

dodávka (5)

Pokud si půjčíte dodávku od této firmy, tak můžete počítat s výhodami, které se k pronájmu vztahují. Mezi takové výhody patří zapůjčení rudlu, nebo navigace. Navíc firma pronajímá dodávky i po pracovní době, je však zapotřebí se domluvit předem. Všechny dodávky se dají řídit se skupinou řidičského průkazu B a po každém vrácení jsou vozy kontrolovány, než dojde k dalšímu pronájmu. Mimo to Vám dodávku mohou přistavit na určité místo a poté znovu odvezou. Většina těchto vozů je vybavena i tažným zařízením a vozy se dají půjčit na libovolnou dobu. Samozřejmostí je také dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku.

Pokud tedy shání náhradu za Váš rozbitý vůz, zkuste vyzkoušet tento pronájem. Zaručeně si jejich automobily budete chválit a jejich služby využijete vždycky, když dojde k poruše Vašeho vozu.