Virtuální kaceláře po celé ČR

Virtuální kancelář ostrava

Při zapsání do obchodního rejstříku je třeba uvést adresu. A to někdy může přinést problémy. Proč? Někdy je totiž možné, že nechcete uvést svoji adresu bydliště. A to z toho důvodu, že nechcete své podnikání spojovat s vaším domovem. Také můžete bydlet v pronájmu či u rodičů. Je spousty důvodů. A pokud pro své podnikání nepotřebujete mít stálé místo a tak nemáte pronajaté nějaké prostory, protože třeba pracujete z domu nebo chodíte za klienty přímo k nim, pak je možné využít služby a mít virtuální kancelář Ostrava či z jiného velkého města.

virtuální kancelář

Mít totiž adresu, na které je známé a velké město je mnohem prestižnější než uvést adresu nějaké vesnice, kterou nikdo nezná. A pokud pracujete i mimo českou republiku, pak je také výhodné mít adresu známějšího města. Působí to mnohem lépe.

Zároveň, když si zvolíte tuto možnost a budete mít virtuální kancelář, tak nezískáte jen adresu, ale přináší to i další výhody. Na dané adrese, kam vám bude chodit korespondence, budou lidé, kteří balíky a dopisy přeberou a každý den vám přijde email o převzetí pošty. Také je zajištěné každodenní skenování dopisů, archivace vaší korespondence. A velkou výhodou je možnost opravdu využít bezplatný přístup do zasedacích místností v Ostravě. Což je velká výhoda, pokud máte nějaký pracovní tým a chtěli byste se pravidelně setkávat a probrat pracovní záležitosti. Také se zde můžete třeba jednou za rok setkat se svými obchodními partnery.

setkání pracovního týmu

Není třeba se této služby bát, ač bývala dříve spojována s někým, kdo tuto službu využije proto, aby nebyl následně dohledatelný. Dnes se tato služba už dostala do podvědomí lidí a už se ji nebojí. Poskytuje spousty výhod a vy si tak zbytečně nemusíte pronajímat místnost jen proto, abyste získali registrační a korespondenční adresu. Službu můžete zkusit třeba i jen na pár měsíců a uvidíte, jak s ní budete spokojeni.