Výjimečné ženy

Vždycky jsem obdivovala ženy, které v životě něco dokázaly. Mám ráda Marii Sklodowskou, která lidstvu udělala hodně velkou službu. Tím to ale nekončí. Obdivuji mnoho žen a nebudu je jmenovat, protože bych jistě na nějakou zapomněla, a to bych nechtěla. Navíc když to tak vezmu, tak každá žena je něčím výjimečná. A nezáleží na tom, jestli splňuje ideál krásy, jestli je bohatá nebo má velkou vilu či luxusní auto. A když jsem se už zmínila o ideálu krásy. Jaký ten ideál vlastně je? Opravdu by mě to zajímalo. Vím, že se snad každé desetiletí mění, ovšem štíhlost stále vede. I když teda musím říct, že mě osobně se líbí ženy s křivkami. Třeba taková Jennifer Lopez je krásná a úspěšní žena, která se dostala na výsluní svou silou. Neměla ušlapanou cestičku bohatými rodiči, ale všechno zvládla sama. Má skvělou kariéru, která jí jistě nikdy neskončí. Takové ženy zpěvačky jsou na výsluní hodně dlouho. Taky se mi moc líbí Shakira a Beyonce. Ty jejich hlasy dokáží roztančit i mrtvého. Alespoň tedy já, když slyším třeba Ladies od Beyoncé, tak se musím zvednout za židle a zatancovat si.

Každá žena je výjimečná

Opravdu, takové písničky mě nutí se hýbat a moc mě to baví. Obecně se mi moc líbí latino hudba i latino tanec. Kdysi jsem chodila na lekce salsy. Chodila jsem tam dva roky, než jsem otěhotněla. Měla jsem sice v plánu se tam jistě vrátit, ale měla jsem s dítětem tolik práce, že jsem lekce tance nestíhala. Navíc jsem byla unavená, že jsem neměla na tanec ani pomyšlení.

Ženy dokáží hodně milovat

Ovšem nyní je to jiné a já zase toužím po nějakém pohybu na skvělou muziku. Příští týden se koná nábor tanečnic salsy a já už teď vím, že tam nebudu chybět. Syn má již pět let a myslím, že by mohl tancovat se mnou. Syn totiž hodně rád tancuje na všechny možné písničky. A jsem ráda, že nejvíce si oblíbil taky latino tance a latino hudbu. Já si to totiž v těhotenství stále pouštěla. Takže to má asi zakódované. Myslím, že každá žena by měla mít svou ženu, kterou obdivuje, ať se jedná o jakoukoli ženu. Vždyť my ženy bychom i měly pomáhat a ne se shazovat. Bohužel takové věci ale stále často vidím a slyším a je mi z toho smutno.