Zábava pro volný čas

Rádi zkoušíte nové věci? Jste mladí a rádi se svou rodinou podnikáte zajímavé věci. Nebojíte se cokoliv vyzkoušet a vystavit se nové zkušenosti. Máme pro vás to pravé. Můžete tuto hru absolvovat s celou rodinou. Je určená pro mladé i staré. Jediné, co budete potřebovat je logické myšlení a rychlá reakce. Představíme vám únikovou hru. Přesněji dvě naše hry. Jedná se o strategickou hru, ve které budete řešit nejrůznější hádanky a hlavolamy. Budete hledat ztracené předměty, které vás povedou k dalšímu a dalšímu úkolu. Dokud se nedostanete na samotný konec. Hra je časově omezená, takže na úkoly budete mít jen striktně daný čas, tak abyste stihli vše vyřešit.

hra (2)

Představíme vám dvě hry. Jednu jako byste vystřihli z hororového filmu a druhou z pohledu tajného agenta. První hra se jmenuje Dvojitý agent. Je to naše první a zahajovací hra. Celá hra se odehrává na rozcestí mezi ulicemi Ruská a Americká. V prvním patře prvorepublikového panelového domu. V konspiračním bytě tajného agenta, který se za záhadných okolností ztratil. Ještě než k tomu došlo vám sdělil, že se dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu s krycím jménem “Hvězda”. Tyto dokumenty mohou změnit svět. Nesmí se dostat do špatných rukou. Vaším úkolem bude zjistit co se stalo s vaším kolegou agentem Georgem? Kam zmizel a co za tím bylo. Dále budete muset zjistit kam se poděly tajné dokumenty a jakou už napáchali škodu. Stihnete vyřešit záhady včas než vás dostane KGB? Spěchejte.

kruh

Druhou hrou je hra ztvárněna podle hororového filmy Kruh. Doporučujeme se nejdříve podívat na film z roku dva tisíce dva. Budete se pak lépe orientovat ve hře a budete vědět do čeho se vrhnete. Hra má lekavé scény. Děj je realizován do hororového stylu. Ve městě Kolín záhadně umírají obyvatelé města. Nejsou to jen staří, ale i mladí lidé. Místní koroner nevěří svým očím, když vždy konstatuje úmrtí z důsledku infarktu. Ve své praxi je již dlouho a ještě se s tím nesetkal. Vše má za následek záhadná videokazeta. Budete mít odvahu tuto kazetu vyhledat a shlédnout její obsah. Vypořádat se s zabijákem a a vymýtit jeho plenění. Buďte odvážní.