Jak si jednoduše a levně zútulnit domov?

Jak asi všichni moc dobře víte, tak v dnešní době je spousta zajímavých a lákavých možností, které umožní zútulnit Váš domov tak, abyste se cítili naprosto spokojeně. Každý z nás si ale nemůže dovolit rozhazovat peníze a objednávat si různé dekorace a vychytávky, které jsou nesmyslně drahé.

Pokud tedy stále nevíte, jak na to a už máte dost prohlížení všelijakých katalogů, můžete se inspirovat v následujícím článku. Nemusíte být některak zvlášť kreativní a ani nebude potřeba šikovný řemeslník. Se vším si hravě poradíte sami za minimální výdaje.
příprava květiny

Prvním základním tipem, který na Vás dýchne hned po příchodu do místnosti je barva stěn. Správná výmalba je velmi důležitá pro první dojem. Měli byste se vyhnout zářivým barvám, nejvíce se používají neutrální odstíny (např. světle hnědá či oranžová). Další tip, který jistě oceníte je v podobě různých polštářků, přehozů nebo malých koberečků. Existuje mnoho druhů a výběr bude jen na Vás. Závěsy jsou další nezbytnou součástí Vašeho domova a navíc je to jedna z levnějších variant. Pokud ale budete chtít ušetřit ještě více, můžete se vrhnout do vlastnoručního šití. Další možnost a zároveň velmi oblíbená, jak si zútulnit své bydlení jsou fotografie rodiny a svých nejbližších. Neváhejte využít svých vzpomínek, koupit za pár desítek korun rámečky na fotografie a rozzařte tak svou domácnost. Velmi účinný tip je i obyčejná svíčka, navodí tu správnou atmosféru a dovolit si ji může opravdu každý. Jako daší tip jsme dneska zvolili celkové osvětlení v místosti, protože světlo dokáže působit na Vaši náladu. Zkuste tak zakoupit několik malých lampiček nebo různých diodových světýlek, u kterých  navíc můžete měnit barvy, podle toho, jaká se Vám bude zrovna líbit nejvíce. Posledním tipem, který v poslední době je velmi rozšířený jsou palety. Z klasické europalety se dá vymyslet spousta kreativních a moderních doplňků (např. nástěnná polička, květináče) nebo i velký nábytek (např. postel, gauč).
nábytek z palet

S trochou vlastní kreativity a také se zlatými českými ručičkami to jistě všechno s přehledem zvládnete!