Nenechávejte nic náhodě a vybavte se spolehlivými autožárovkami

Být na silnici dobře vidět, to je naprostý základ bezpečnosti vás i lidí ve vašem okolí. A zdaleka nejde jen o to, že musíte být dobře osvětleni v případě, kdy někam pojedete večer anebo v noci. Špatná viditelnost na silnici nenastává pouze v případech, kdy je úplná tma. Ba naopak, mnohem horší jízdní podmínky přicházejí ve chvílích rozbřesku a stmívání anebo třeba v mlze či v hustém dešti.
ford f150 světlomet
Oproti těmto složitým situacím kvůli zhoršeným povětrnostním podmínkám je jízda v noci naprostou procházkou růžovým sadem. Jistě v tom hraje významnou roli i to, že v noci je pohyb na silnicích velmi omezený a řídne zdaleka nejen ve volné krajině, ale mnohdy i ve městech. Naopak nečekaná průtrž mračen anebo mlha vás mohou překvapit v průběhu bílého dne a z minuty na minutu, především pak tato situace může nastat v plném provozu. Stačí, abyste přejeli přes kopec, a najednou se ocitnete v husté bílé kaši, kdy se vám bude k orientaci velice hodit každý drobný záblesk světla. A podobné to může být i v případě náhlé a nečekané průtrže mračen, kdy vozovku bičují provazce vody, a vy jste zrovna v čilém a rušném městském provozu.
čáry od světel

Výrazné světlo, na které se můžete spolehnout

V takových vypjatých a složitých chvílích velice záleží na vašich řidičských dovednostech, na vašich zkušenostech, ale také na vašem vybavení. A přiznejme si na rovinu, že své dovednosti a zkušenosti všichni získáváme časem a ten, kdo zrovna získal řidičský průkaz, se pravděpodobně hned nestane ostříleným řidičem. Ovšem to nejlepší vybavení můžeme mít po ruce naprosto všichni bez rozdílu. Třeba když vsadíme na kvalitní autožárovky osram cool blue intense h7 od osvědčeného výrobce těchto produktů, které nás svým výrazným namodralým světlem a zvýšenou svítivostí rozhodně nezklamou. A všichni víme, že právě světlo je v takových složitých chvílích na silnici naprosto zásadním faktorem.