Oprava vířivky nikdy nebyla snazší

Přemýšlíte, jak si doma zařídit ještě větší relax a příjemné prostředí? Chcete váš domov jako místo, kde nejen žijete, ale kde si můžete užít i luxusní odpočinek a wellness? To není vůbec žádný problém! Doma si klidně můžete udělat vlastní menší welness centrum! A jak na to a co je tak nejlepší si pořídit? Pokud si zrovna nemůžete doma dovolit vnitřní nebo venkovní bazén nebo třeba saunu, určitě tak můžete začít třeba vířivkou, kterou seženete v různých cenových kategoriích a různých velikostí. Dle vaší náročnosti si můžete doma užívat velkého luxusu a odpočinku ve vířivce klidně každý den. Vířivka vám zrelaxuje celé tělo po náročném dni a promasíruje třeba ztuhlé svaly. Její vířivé trysky tak jsou zvláště pro záda velice příjemné a můžete si užívat třeba s partnerem romantický večer ve vířivce, protože v ní budete vždy v teplíčku!

žena ve vodě

Je ale důležité nezapomínat na správnou údržbu a seřízení vířivky. S tím si ale také vůbec nemusíte dělat starosti, protože od toho je tu pro vás SpaAquaServis! Nejen, že vám vířivku můžou zabudovat a kompletně připravit, také vám provedou veškerý odborný servis a revizi. Oprava vířivky tak je díky jejich službám velmi dostupná a vždy stoprocentně spolehlivá. Připraví vám veškeré práce spojené s vířivou vanou i bazénem. Pokud je potřeba vyčistí veškerou technologii včetně cirkulačního potrubí. Nemusíte se bát ani o údržbu vody, protože i o to se postarají. Připraví vám na míru vaši vířivku potřebnou filtraci, doplní chemii a dle potřeby vymění písek do pískové filtrace.

vířivá vana

Mezi jejich další služby patří měření tvrdosti vody a její případná optimalizace. Pokud se cokoli s vaší vířivkou stane, opraví ji dle dané poruchy, tzn. vymění rozbitý díl – poškozený cirkulační motor, potrubní systém či trysku za nový díl. Také zazimování vířivky není žádný problém. Kompletně vám ji vyčistí a odpojí od všech zařízení. Vy tak budete mít po všech starostech, a navíc budete mít odborný dohled a servis! Proto svěřte svou vířivku do rukou SpaAquaServis a máte jistotu, že o ni máte vždy dobře postaráno.