Skladovací haly

V poslední době vzniklo mnoho různých skladů na okrajových částech,nebo v blízkém okolí Prahy. Mnoho jich je pro přímé dodavatele, a některé slouží i jako e-shopy. Se vznikem skladů jdou ruku v ruce nové pracovní příležitosti, a to doslova pro každého. Jistě jste si všimli, že je neustále inzerováno mnoho pozic, které se ke skladům přímo váží. Je zde zapotřebí obsadit mnoho pracovních míst, od managerských pozic až po dělnické profese. Uplatnění se zde najde opravdu skoro pro každého. Je zapotřebí: Programátorů, řidičů, baličů a baliček, logistikých pracovníků, pickerů, úklidových pracovníků, údržbářů, atd. Velkou výhodou je i to, že jsou v blízké dopravní dostupnosti okrajovým částem různých měst. Také se zde dá pracovat ve více směnném provozu, což je pro dost lidí velmi zajímavé,vhledem k tomu, že se pak mohou střídat například v péči o děti. V těchto skladech

Naskladňování velkoskladu

se skladuje vše, co si jen dovedete představit. Od ovoce a zeleniny, přes další potraviny a léčiva až po elektroniku nebo stavební materiál. Odtud poté cestují ke svému prodejci nebo přímo k zákazníkům. Na manipulaci se skladovými zásobami, která je prostorově a časově náročná lze zakoupit různé programy, které řídí naskladňování a vyskladňování zásob. Velké sklady se bez takových programů dnes již neobejdou. Mnoho skladů je v pronájmu, některé jsou v přímém vlastnictví provozovatele.

Pohled do velkoskladu

Většinou jde o montované haly. V současné době lze tyto skladovací haly naše sklady Tlcargo nechat zhotovit u stavebních firem na zakázku. Realizace je pak otázkou pár měsíců. Samozřejmostí je dodržení různých specifických parametrů pro to či ono skladované zboží. Například si můžete z takového skladu pořídit on-line nábytek. Pro provozovatele je prodej přímo ze skladu ekonomičtější variantou, nežli naskladnění na prodejnu a prodej i závoz až odtud. Proto se přímím prodejem ze skladu sníží náklady a vy si toto zboží můžete pořídit za příznivější cenu. Mnoho podnikatelů se této příležitosti chopilo a někteří dnes již ani jinou variantu prodeje nechtějí. Sklady jsou pro mnoho měst velkou příležitostí k řešení malé kapacity prodejních ploch.